Hakkımızda

Design Hair Transplant Saç Ekim Merkezi, saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavilerin yapılması amacıyla 11 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, konusunda uzmanlaşmış ekiple bu güne kadar binlerce saç ekim vakasını başarıyla gerçekleştirmiş, konusunda uzman bir kuruluştur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Tam teşekküllü hastanede uzman ekiplerle, steril ve güvenli ortamlarda hizmet veriyoruz.

  • Deneyimli, Plastik Cerrahi Uzmanı ve profesyonel ekibi tarafından saç ekiminizi gerçekleştiriyoruz.
  • Saç ekiminde bilimsel yöntemler kullanarak saç naklinizi yapıyoruz.
  • Saç ekiminde dünyada bir çok ülkede bile henüz tam anlamıyla uygulanamayan FUE yöntemini, kendi bilgi, tecrübemizi de katarak en mükemmel şekilde uyguluyoruz.
  • Donor alanda ve saçlarınızın ekildiği saçsız alanlarda % 100 doğallık sağlamakta uzman doktorumuz ile ekiplerimiz çok başarılı olmaktadırlar.
  • Saç Ekiminde çok önemli bir ayrıntı olan graft sayısı konusunda garanti vermek diğer saç ekim merkezlerinden bizi ayıran en önemli özelliğimizdir.

Ücretlendirme konusunda hastalarımıza gerçek graft sayılarını yapılan ön muayenelerde tam sayı olarak bildirmek süretiyle surpriz bütçelerle karşılaşmalarını önlüyor, gerçekte ihtiyaçları olan graftlerle doğal saçlarına kavuşturuyoruz.

Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha once saç ekimi yapılmış hastalarımızın ropörtajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz. Design Hair Transplant Kliniğimizde ücretsiz saç muayenesi ve Design Hair Transplant konukseverliği için sizleri bekliyoruz.