7/24 Randevu ve Destek

+90 850 304 91 53

Saç Ekimi

Uzman Doktorlarımız ile Saçınızı Yeniden Şekillendiriyoruz.

En Yüksek Saç Çıkma Oranı

Klinikler arasında saç çıkma oranı en yüksek kliniğiz.

Hasta Takibi

Hastalarımızın saç ekimini yaptıktan sonra, beraber takibini yapıyoruz sizi asla yalnız bırakmıyoruz.
Saç Çıkma Oranı
91%
Mutlu Müşteri
99%

Çalışma Süreci

Biz Nasıl Çalışırız?

Uzmanlarımız her zaman en iyi sağlık hizmetini sunmaktadır. Kadın erkek her hasta için saç ekim ve bakım hizmetinde en iyisiyiz. ...

Randevu

Bizimle İletişime Geçerek Size Uygun Tarihe Ücretsiz Bir Randevu Ayarlayalım.

Muayene

Kliniğimizde Ücretsiz Ön Muayenenizi Olun ve Fiyat Bilgisi Alın.

Saç Ekimi

Saçlarınızın Ekimini Kliniğimizde En Güzel Şartlar Altında Gerçekleştirelim

Yeni Saçınız

Yeni Saçınız ile Yeni Dünyaya Merhaba:)

Uzman Önerileri

Önerilerimizi Dinleyin...

Saç ekimi sonrasında düzenli olarak spor yapabilmek için en 2 hafta dinlenilmelidir. 2 hafta sonra hafif olarak adlandırdığımız sporlar yapılabilir. Ağırlık kaldırma gibi aktiviteleri içeren sporlara ekimden 1 sonra yapılabilir. Ancak futbol gibi hobi olarak veya profesyonel olarak yapılan etkinlikler 3 ay sonra başlanmalıdır.

DesignHairTransplant

DesignHairTransplant

Saç Ekim Kliniği
Fue tekniği ile saç nakli ağrılı bir operasyon olmamakla birlikte iğne korkusu olan kişilerde kimi zaman saç ektirme işleminde korku ve çekingenlik görülmektedir. Yeni kullanmaya başladığımız lokal anestezi cihazı ile anestezi sürecini iğne kullanmadan gerçekleştirmek mümkün. Cihazın içerisine alınan lokal anestezik madde basınç etkisi ile cilt altına enjekte edilmekte ve anestezi işlemi sırasında iğne kullanılmamaktadır. Bu yöntem ile saç ekimi yaptırmak oldukça konforlu hale gelmiştir.
Saç ekimi lokal anestezi altında yapılır. Kişinin donör bölge adı verilen, iki kulak arası (ense) bölgeden alınan saç kökleri mevcut açıklığa nakledilmek için özel bir ekip tarafından alınır. Bu kökler ayrıştırılır. Saçsız alana nakledilecek saç kökleri özel bir sıvıda bekletilir. Bu sayede saç kökleri ekildiği bölgede daha canlı bir şekilde hayat bulur. Bu kökler, lateral slitler ile uygun açı ve derinlikte açılan kanallara tek tek yerleştirilir.
Saç ekiminde saçlar genetik olarak dökülmemeye kodlanmış bölgeden alındığı için bir daha dökülmez. Ekilen saçların büyük bir kısmı ilk 1 aylık periyotta dökülür, 3. ay içerisinde bir daha dökülmemek üzere yeniden çıkmaya başlar; bu süreç 6 ay – 15 ayı bulur.

6000 +

Mutlu Hasta Sayısı

7500 +

Saç Kökü Ekimi

99 %

Memnuniyet

15 +

Ülke

Kurumsal

ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish