Design Hair Transplant, tüm hastalarına kişiselleştirilmiş saç tedavisi sunmaktadır. Saç ekim aşamaları genel hatlarıyla;

1. Doğru teşhis ve planlama: Saç dökülmesinin nedenini belirleyerek doğru teşhis etmek ve doğru tedavi planı yapmak başarılı bir operasyon için ilk adımdır. Doğal görünen saç ekimi için kişiye uygun bir saç çizgisi uzmanlarımız tarafından tasarlanmaktadır.

2. Köklerin dikkatli bir şekilde çıkarılması: Donör bölge( köklerin alınacağı alan) uzmanlarımız tarafından tıraş edilir ve temizlenir. Tıraş ve temizlemeden sonra bölgeye lokal anestezi uygulanır. Anestezi uygulandıktan sonra saç greftleri toplanır. Bu aşama son derece önemlidir, greftlerin çıkarılması herhangi bir hasara neden olmadan titizlikle yapılmalıdır. FUE tekniğinde greftler tek tek çıkarılır ve ekibimiz durum tespiti yaparak FUE tekniğini uygular.

3. Greftlerin iyi durumda saklanması: Başarılı sonuçlar için, hasat edilen greftler bir depolama solüsyonunda titizlikle saklanır. Uzmanlarımız alınan greftlere herhangi bir zarar vermeden tüm saç köklerini dikkatli bir şekilde elimine eder.

4. Saç Köklerinin Yerleştirilmesi: Saç ekimi ameliyatının nihai sonucu büyük ölçüde greftlerin nasıl yerleştirildiğine bağlı olacağı için çok önemli bir adımdır. Başarılı ve övgüye değer saç sonuçları elde etmek için ekim işlemi sırasında saç köklerinin açısı, yönü ve hizalanması ekibimiz tarafından doğru bir şekilde planlanır.

5. Saç ekimi ameliyatının sonuçları: görünüşünüzü ve özgüveninizi geliştirerek sağlıklı saçlar edinmenizi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir