KAŞ EKİMİ

Kaş ekim işlemi, dökülme, hastalık veya genetik yapıya bağlı olarak kaşsız kalan bölgeye, donör bölgeden(saç veya kıl kökü alınacak bölgeden) alınan saç köklerinin ekilmesi işlemine denilmektedir. Kaş ekimi öncesinde uzmanlarımız, ekim yapılacak alanı ve kaş şeklinin taslağını çizerek bir değerlendirme yaparlar. İyileşme süresi 7 ila 10 gündür.

 

Kaş Ekiminde İndirimden Faydalanın

Teknisyenlerimiz, sağlık güvenliğiniz için size yüksek kalitede teknoloji sağlayan değere inanmaktadır. Evinizde zamanında acil sağlık hizmeti için uzmanımız var. Hızlı yanıt verme konusunda oldukça eğitimlidirler ve hastalarımıza mükemmel hizmet sunarlar.

En doğal ve en başarılı sonuçlar elde etmek için doğru analiz çok önemlidir. Saç, sakal, bıyık, kaş ekimi işlemlerinden önce doku ve kıl yoğunluğu, büyüme yönü, ekim alanı ve ekim sonrası beklenen estetik sonuç gibi faktörlerin mutlaka operasyon öncesi analiz edilmesi gerekmektedir.

Ekim yapılacak olan saçlar ense bölgesinden alınır.

Ense bölgesinden alınan saç kökleri yeniden çıkmamaktadır. Bu nedenle tüm kökler alınmamakta ve alınacak köklerin yoğunluğu, yeri uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Saç ekim sonrası köklerin alındığı bölgede farkedilmeyecek bir estetik görünüm amaçlanmaktadır.

ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish