SAKAL EKİMİ

Sakal ekimi, kişinin üst dudak, yanak ve çene bölgesinde zayıflayan ya da hiç çıkmayan sakal tedavisi için yapılan cerrahi bir işlemdir. Genellikle saç ekiminde olduğu gibi FUE tekniği kullanılarak yapılan işlemde vücudun farklı bölgelerinden, çene altından veya ense bölgesinden elde edilen greftler uygulanabilmektedir. Belirlenen saç veya kıl kökleri mikro punclarla alınarak sakal eksikliği olan bölgelere yerleştirilir. İyileşme süresi 7 ila 10 gündür. Yöntem deneyimli uzman tarafından uygulandığında doğal bir görünüm elde edilir.

 

Sakal Ekiminde İndirimden Faydalanın

Teknisyenlerimiz, sağlık güvenliğiniz için size yüksek kalitede teknoloji sağlayan değere inanmaktadır. Evinizde zamanında acil sağlık hizmeti için uzmanımız var. Hızlı yanıt verme konusunda oldukça eğitimlidirler ve hastalarımıza mükemmel hizmet sunarlar.

Sakal ekimi deneyimli, kalifiye ve eğitimli bir uzman tarafından yapıldığında güvenli bir işlemdir. Hasta, operasyon öncesi ve sonrası dikkat etmesi gereken konular tarafından uzmanlarımızca bilgilendirilir ve ameliyat sonrası ciddi komplikasyonlara ve önemli yan etkilere maruz kalmaz.

En doğal ve en başarılı sonuçlar elde etmek için doğru analiz çok önemlidir. Saç, sakal, bıyık, kaş ekimi işlemlerinden önce doku ve kıl yoğunluğu, büyüme yönü, ekim alanı ve ekim sonrası beklenen estetik sonuç gibi faktörlerin mutlaka operasyon öncesi analiz edilmesi gerekmektedir.

Operasyon bitiminden hemen sonra hasta kara,hava,deniz yolculuğu yapabilir.

ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish